UWAGA - serwis Centrum Faktur wkrótce zakończy świadczenie usług.

Zakończenie świadczenia usług

Drogi użytkowniku,

Serwis Centrum Faktur wkrótce zakończy świadczenie swoich usług.

Od 2009 roku staraliśmy się dostarczać wysokiej jakości usługi związane z procesem ofertowania i wystawiania faktur. Dokładaliśmy wszelkich starań by na bieżąco dostosowywać nasze rozwiązanie do dynamicznych zmian, które zachodziły w księgowości i prawie finansowym. Każdego miesiąca setki użytkowników wykorzystywało Centrum Faktur do bieżącej obsługi swojej działalności. Chcemy z tego miejsca podziękować Wam wszystkim za długoletnie zaufanie.

Od zawsze transparentność działań i uczciwość była dla nas priorytetem. Kontynując tę praktykę zachęcamy do zabezpieczenia/eksportu wszelkich zasobów dostępnych na swoim koncie. W dniu dzisiejszym została wyłączona możliwość rejestracji nowych kont oraz dokonywania płatności za kolejne okresy rozliczeniowe.

Proces wygaszania Centrum Faktur będzie przebiegał następująco:

W dniu 23.10.2018 nastąpiło wyłączenie możliwości rejestracji nowych kont i dokonywania płatności za kolejne okresy rozliczeniowe Każdy użytkownik ma swobodny dostęp do swojego konta do końca bieżącego okresu rozliczeniowego. Jeżeli okres ważności Twojego konta jest krótszy niż 2 miesiące, otrzymujesz od nas w prezencie 1 dodatkowy miesiąc na wybranie nowego usługodawcy. Po zakończeniu okresu rozliczeniowego przez okres 1 miesiąca każdy użytkownik może korzystać ze swojego konta w trybie "tylko-do-odczytu". Po tym czasie konto zostaje wyłączone. Nie ma możliwości logowania/dostępu do danych.

Jeżeli masz dodatkowe pytanie, skontaktuj się z nami mailowo: info@centrumfaktur.pl

Dziękujemy za współpracę,
Zespół Centrum Faktur